Boleslavský pohár, Noční Kosořice, Ukončení prázdnin pro děti

07.09.2014 20:07

V sobotu 6.9.2014 se konalo předposlední kolo Boleslavského poháru, na kterém jsme se umístili na 7.místě.

Večer jsme se vydali na Noční soutěž do Kosořic, kde jsme obsadili 4. příčku.

A jako tečku za prvním školním týdnem jsme pro děti přichystali zábavné odpoledne v parku za hospodou.

Děti si mohly zastříkat z proudnice na plechovky, jezdit na koloběžce, chodit na chůdách, házet míčky do bedýnky, namazat palačinku, opéct buřty, prohlédnout hasičskou techniku, prolézt hasičská auta, projet se hasičským autem a nakonec shlédnout hasičský zásah.

Tím to bych chtěl poděkovat Honzovi Pelechovi, že nám ukázal Bakovskou techniku, dále Radce Žďánské, Janě Zelenkové, Kristýně Sznapkové, Tereze Korelové, Radce Žďánské ml., Michalu Rejzkovi, Jardovi Žďánskému, Jirkovi Černému a Petrovi Čonkovi za pomoc a organizaci v průběhu celého odpoledne.

Všem se to moc líbilo.