2.kolo FNC Frýdštejn

23.06.2014 20:51

Dne 21.6.2014 se konalo 2.kolo FNC Frýdštejn.

Odjížděli jsme od zbrojnice v 18:30 hod směr Frýdštejn. Všichni byli nabuzení energií a přáním, aby se nám zadařilo. Jako první jsme běželi kategorii sport, kde jsme se umístili na krásném 9. místě.

Asi půl hodniny po prvním útoku jsme odstartovali v kategorii PS 12, ve které jsme skončili na 1. místě.

Celý tým zabojoval naplno i přes zdravotní nevolnosti. Největší zásluhu na tom mají zásluhu kluci od savic a mašiny, kteří nečekaně rychle poslali vodu dopředu.

Na vyhlášení jsme zaslechli, že naše mašina není PS 12, ale že máme dokonce PS 16.

Můžu Vás ujistit, že my máme PS 12 ale modernější, máme to podložené papíry od výrobce.

Další soutěž máme v sobotu 28.6. a to v Mladé Boleslavi kde se koná 4. kolo Boleslavského poháru, večer míříme do Liberce na 3. kolo FNC